Privatumo politika

Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų privatumą. Informaciją, kurią apie jus renkame, naudosime tik teisėtai (pagal 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymą). Mes renkame informaciją apie jus dėl dviejų priežasčių: pirma, norėdami apdoroti jūsų užsakymą ir, antra, suteikti jums kuo geresnę paslaugą. Ateityje jums nesiųsime el. Laiškų, nebent jūs davėte mums sutikimą. Mes suteiksime jums galimybę atsisakyti bet kokio mūsų rinkodaros el. Laiško. Renkamos informacijos apie jus rūšis apima


· Jūsų vardas

· Adresas

·Telefono numeris

· Elektroninio pašto adresas


Mes nerenkame ir nelaikome jokios kredito / debeto kortelės informacijos ar informacijos.


Mes nesidalijame šia informacija su pašalinėmis šalimis, išskyrus tiek, kiek to reikia užsakymui įvykdyti.


MB ALARMSERVICE. naudoja saugią serverio programinę įrangą (SSL), kad užtikrintų, jog jūsų informacija bus apsaugota nuo nesąžiningo naudojimo mūsų svetainėje. Mes niekada nerinksime neskelbtinos informacijos apie jus be jūsų aiškaus sutikimo. Mūsų turima informacija bus tiksli ir atnaujinta. Informaciją, kurią turime apie jus, galite patikrinti el. Paštu. Jei radote netikslumų, mes nedelsdami juos ištrinsime arba ištaisysime. Turima asmeninė informacija bus saugoma pagal mūsų vidaus saugumo politiką ir įstatymus.


Mes galime naudoti technologijas, kad stebėtume savo svetainės lankytojų elgesio modelius. Tai gali būti „slapuko“ naudojimas, kuris būtų saugomas jūsų naršyklėje. Tokiu būdu surinkta informacija gali būti naudojama jūsų atpažinimui, nebent modifikuosite savo naršyklės nustatymus. Jei turite klausimų / komentarų apie privatumą, turėtumėte susisiekti su mumis.


Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau pasinaudoję šiomis nuorodomis palikite mūsų svetainę, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame tos kitos svetainės. Todėl mes negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą, o tokiose svetainėse šis privatumo pareiškimas nereglamentuojamas. Turėtumėte būti atsargūs ir pažvelgti į privatumo pareiškimą, taikomą atitinkamai svetainei.